Strach Diabła Multhaupt Hermann

ISBN:

Published:

Paperback


Description

Strach Diabła  by  Multhaupt Hermann

Strach Diabła by Multhaupt Hermann
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | | ISBN: | 8.38 Mb

Strach diabła: to historia życia utalentowanego pisarza i poety, niemającego jednak powodzenia w życiu i u kobiet. Pewnego dnia, na uroczym tarasie malowniczo położonej kawiarni poznaje piękną i zmysłową kobietę, która po czasie okazuje się wcielonym diabłem. Ich znajomość, stopniowo przeradza się w uczucie. Ale czy wcielony szatan potrafi kochać?

Czy ma dobre i czyste intencje? Czy jego diabelskość, a właściwie „diablicowatość” może być niezauważona przez zakochanego, nieświadomego niebezpieczeństwa i potęgi zła młodego pisarza po trzydziestce, spędzającego mnóstwo czasu z uroczą i inteligentną kobietą – diabłem, prowadząc długie rozmowy? Co mają sobie do powiedzenia? O czym rozmawiają…?Strach diabła to historia życia jednego człowieka, splecionego i uwikłanego w diabelską podstępną miłość. Ale czy miłość bez wyjścia…?Strach diabła to niesamowita powieść, mieszająca fikcje z rzeczywistością, miłość z egoizmem, szczęście z dramatem a oddanie się z rozpaczą.Do końca trzyma w napięciu.

Czyta się ją jednym tchem.Ta pasjonująca powieść kryminalna subtelnie odkrywa podstępne mechanizmy kuszenia szatana. Pozwala czytelnikowi dostrzec życiowe pułapki, które prowadzą go do rozpaczy i śmierci- ujawnia broń szatana – jego metody i środki, które wykorzystuje w osiągnięciu swojego celu.Autor, literacko przedstawiając działanie złego, udowadnia, że największym podstępem szatana jest przekonanie nas o tym, że on nie istnieje…Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Strach Diabła":


6-6-6.pl

©2011-2015 | DMCA | Contact us