Bezgwiezdna Noc (Dziedzictwo Mrocznego Elfa, #2) R.A. Salvatore

ISBN:

Published:

Mass Market Paperback

336 pages


Description

Bezgwiezdna Noc (Dziedzictwo Mrocznego Elfa, #2)  by  R.A. Salvatore

Bezgwiezdna Noc (Dziedzictwo Mrocznego Elfa, #2) by R.A. Salvatore
| Mass Market Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 336 pages | ISBN: | 8.40 Mb

Nie znajdę odpowiedzi w Mithrilowej Hali... Jej spokój, jej cisza, nie ukażą mi żadnych planów przyszłości, obmyślanych przez drowy. Jednak dla dobra mych przyjaciół, muszę poznać te mroczne intencje. Obawiam się, że pozostaje mi tylko jedno miejsce,MoreNie znajdę odpowiedzi w Mithrilowej Hali... Jej spokój, jej cisza, nie ukażą mi żadnych planów przyszłości, obmyślanych przez drowy. Jednak dla dobra mych przyjaciół, muszę poznać te mroczne intencje. Obawiam się, że pozostaje mi tylko jedno miejsce, w którym mogę szukać...Podmrok. Miejsce, w którym mieszka ciemność, w którym nie istnieją cienie i do którego nie chce wracać Drizzt DoUrden.

Szlachetny mroczny elf musi to jednak zrobić aby odnaleźć swych przyjaciół w Blingdenstone, mieście gnomów, po czym udać się do Menzoberranzan, miasta drowów. Dopiero wtedy Drizzt będzie mógł się dowiedzieć, jakie zagrożenia mogą wypełznąć z tego mrocznego miejsca, by zagrozić jego przyjaciołom z Mithrilowej Hali.Odnajduje sprzymierzeńców tam, gdzie się tego najmniej spodziewa, oraz wrogów, o których sądził, że dawno odeszli.

Jego sejmitary wbijają się w potwory zbyt złe, by mogły zamieszkiwać pod słonecznymi promieniami świata powierzchni, podczas gdy jego wewnętrzna siła zmaga się z gmatwaniną atakujących go uczuć, gdy znów spogląda na swą przerażającą ojczyznę. Przez cały ten czas Drizzt walczy z ciężarem winy, jaką odczuwa po odejściu drogiego przyjaciela, utraconego dla niego na zawsze.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Bezgwiezdna Noc (Dziedzictwo Mrocznego Elfa, #2)":


6-6-6.pl

©2011-2015 | DMCA | Contact us